Ytong Siporex-Лепило 20kg

600 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Пакување

20kg

Производител

Ytong

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ytong Siporex-Лепило 20kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *