Водоотпорна иверка

2.050 ден

Црна водоотпорна оплата, изработена во слоеви, премачкана со фенолен филм. Изработена од тополово дрво

Карактеристики

Дебелина

2cm

Димензија

1,22×2,44m

Потекло

Кина

Состав

тополово дрво

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Водоотпорна иверка”