Vidima Calista B0876AA Батерија за мијалник

5.630 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Vidima Calista B0876AA Батерија за мијалник”