Вештачка трева Campo 4m

420 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2865 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

17 mm

Димензија

Ролна 4 x 25 m

Употреба

надворешна

Маса

340 gr/m2

Тежина

1050 gr/m2

Потекло

Србија

Производител

Tarkett

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Вештачка трева Campo 4m”