Капак за вградено казанче Oleas R0121AA

2.600 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

PVC

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0121AA”