Sukar Line 2 Plain Grate линиски сифон 400 mm

2.540 ден

Карактеристики

Димензија

40cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 2 Plain Grate линиски сифон 400 mm”