Страничен елемент Zen sand

14.730 ден

Карактеристики

Димензија

35x31x140cm

Колекција

Zen

Потекло

Турција

Состав

MDF

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Страничен елемент Zen sand”