Stone Master Retro Brick Dark Вештачки камен

1.570 ден

Карактеристики

Димензија

24x12x6,4 mm

Колекција

Retro Brick

Пакување

0.38m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Retro Brick Dark Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *