Попуст!

SP3-120 Туш параван без када

15.939 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Шифра: 1983 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

120x200cm

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “SP3-120 Туш параван без када”

Можеби ќе ви се допадне и...