Sommer ДАБ АМБЕР Трослоен паркет

2.470 ден

Шифра: 2266 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

13,2 mm

Димензија

228.3×19.4 cm

Колекција

Sommer

Пакување

2,658m2

Потекло

Србија

Производител

Tarkett

Состав

дрво

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sommer ДАБ АМБЕР Трослоен паркет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *