Сет мебел за бања Irmak 85 сиво

21.750 ден

Шифра: 8608, 4334, 4378 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Сива

Димензија

85x45xH55cm

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Irmak 85 сиво”