Сет галантерија-TORANO-AWD02191504

1.370 ден

Карактеристики

Пакување

3 парчиња

Состав

порцелан

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет галантерија-TORANO-AWD02191504”