Seramiksan Natura писоар

3.470 ден

Шифра: 9002 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33x58cm

Потекло

Турција

Производител

Seramiksan

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Natura писоар”

Можеби ќе ви се допадне и...