Радијатор за бања со термостат

10.390 ден

Карактеристики

Димензија

50x120cm

Боја

Бела

Капацитет

600W

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Радијатор за бања со термостат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *