Радијатор за бања хром

5.760 ден

Карактеристики

Димензија

60x70cm

Потекло

Турција

Број на цевки

15

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Радијатор за бања хром”

Можеби ќе ви се допадне и...