Progetto ВЦ четка Soft 6.32

2.520 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Пакување

парче

Колекција

Soft

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto ВЦ четка Soft 6.32”