Природен бел камен

210 ден

Пакување 20 kg

Карактеристики

Боја

Бела

Пакување

20kg

Состав

мермер

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Природен бел камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *