Подна туш батерија 131003B

22.600 ден

Шифра: 7112 Категории: ,

Карактеристики

Состав

хром

Завршна обработка

мат

Боја

црна

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Подна туш батерија 131003B”