Плочки Spinora Magic Silver 60х60

1.090 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×60 cm

Дебелина

9 mm

Колекција

Magic

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Spinora Magic Silver 60х60”