Плочки Spinora Magic Silk Corn 60×60

1.030 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

9 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Magic

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Состав

Bештачки гранит

Обработка на рабови

Ректифицирани

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Spinora Magic Silk Corn 60×60”