Плочки Spinora Magic Nero 60х120

1.360 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Дебелина

12 mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Колекција

Magic

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Spinora Magic Nero 60х120”