Попуст!

Плочки КК Chic 15×60

828 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

15х60cm

Пакување

0.99m2

Употреба

надворешна, внатрешна, под, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Chic 15×60”