Плочки Izida Hopper light grey 30,3×60,6

640 ден

Шифра: 1762 Категорија

Карактеристики

Димензија

30,3х60,6cm

Пакување

1,84m2

Употреба

надворешна, внатрешна

Завртна обработка

неретификувани, R9

Состав

гранитна

Производител

Izida ceramica

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Hopper light grey 30,3×60,6”

Можеби ќе ви се допадне и...