Плочки Izida Hopper beige 30,3×60,6

640 ден

Шифра: 1776 Категорија

Карактеристики

Димензија

30,3х60,6 cm

Пакување

1,84м2

Состав

гранит

Употреба

надворешна/внатрешна

Зарвшна обработка

неретификувани, R9

Производител

Izida ceramica

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Hopper beige 30,3×60,6”