Попуст!

LAT 74 Стаклен мозаик

3.623 ден

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×30 cm

Пакување

0.99m2

Потекло

Кина

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LAT 74 Стаклен мозаик”