Плочки Italgraniti Silver grain dark 60×120 -2cm

1.950 ден

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Origins

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Silver grain dark 60×120 -2cm”

Можеби ќе ви се допадне и...