Плочки Italgraniti African Slate Sand 60×120 2cm

1.950 ден

Шифра: 5946 Категории: ,

Опис

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

African slate

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

надворешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti African Slate Sand 60×120 2cm”