Нопа фолија 2mm-подлога

14 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Боја

Бела

Дебелина

2 mm

Димензија

1x25m

Пакување

25m²/ролна

Потекло

Србија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Нопа фолија 2mm-подлога”