MDF Аголна лајсна Даб Сив 5.5cm/2.4m -Gri Mese

151 ден

Карактеристики

Димензија

2,4m

Потекло

Турција

Производител

Modema

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Даб Сив 5.5cm/2.4m -Gri Mese”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *