MDF Аголна лајсна Бор сив 5.5cm/2.4m -Palamut

110 ден

Карактеристики

Димензија

2.4m

Потекло

Турција

Производител

Modema

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Бор сив 5.5cm/2.4m -Palamut”

Можеби ќе ви се допадне и...