Плочки Lavish Muse Grey 60×60

940 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

carving, Muse

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Muse Grey 60×60”