Lavish Impex Verona Mint Гранитен скалник

1.300 ден

Сет скалник- чело и газиште изработени од вештачки гранит.

Шифра: 5108 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Lavish Impex

Боја

Зелена

Димензија

Газиште 30×120 cm; Чело 17×120 cm

Дебелина

10 mm

Употреба

Sид, Внатре, Под

Колекција

Verona

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

Cјајна

Потекло

Индија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Lavish Impex Verona Mint Гранитен скалник”