Попуст!

Плочки Lavish Graphite choco 20×120

972 ден

Акцијата завршува за
04 денови 17 часови 13 минути 18 секунди

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Graphite

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Graphite choco 20×120”