Плочки Lavish Apricot white 20×120

1.130 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Apricot

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Apricot white 20×120”