Битуменска трака Кондорин V-3

1.060 ден

Цената е за ролна 10м2

Шифра: 42437 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

10m2

Маса

>3.2 kg/m2

флексибилност

0ºС / 100ºС

Сила на кинење(надолжно-попречно)

>300 N / >200 N

Производител

Fragmat Mak

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Битуменска трака Кондорин V-3”