Плочки KK Habitat grafite 25×50

580 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Habitat

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

1.62 m2

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Habitat grafite 25×50”