Kapitan Стаклена полица 06.55.99 и 90.66

1.870 ден

Карактеристики

Димензија

50cm

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Завршна обработка

Инокс ефект

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Стаклена полица 06.55.99 и 90.66”