Kapitan Стаклена полица 06.55.99.55 и 90.66.55

2.150 ден

Шифра: 9259, 9263 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс/Стакло

Завршна обработка

црн мат

Димензија

50cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Стаклена полица 06.55.99.55 и 90.66.55”