Карактеристики

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Состав

Инокс

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач за тоалет 24.01”