Kapitan Држач за када 30cm 96.83

1.250 ден

Карактеристики

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Држач за када 30cm 96.83”