Капак за вградено казанче Oleas R0121A6 црно

2.790 ден

Шифра: 1718 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Србија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0121A6 црно”