Капак за вградено казанче Oleas R0115JG мат

2.600 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0115JG мат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *