Попуст!

Imex Писоар U1602

1.598 ден

Карактеристики

Димензија

41x29x69cm

Состав

порцелан

Производител

Imex

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Imex Писоар U1602”