Imex Писоар U1602

2.160 ден

Шифра: 1456 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

41x29x69cm

Состав

порцелан

Производител

Imex

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Imex Писоар U1602”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *