Ideal Standard Ulisse/Style мијалник 55×45

1.800 ден

Шифра: 1968 Категории: , , ,

Карактеристики

Дебелина

55x45cm

Колекција

Ulissey

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ulisse/Style мијалник 55×45”

Можеби ќе ви се допадне и...