Ideal Standard Tonic II A6336AA Батерија за биде

11.510 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tonic II

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tonic II A6336AA Батерија за биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *