Ideal Standard Tesi E139401 Надграден мијалник

16.820 ден

Шифра: 8279 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tesi

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tesi E139401 Надграден мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *