Ideal Standard Esedra T300901 подна ВЦ школка

10.570 ден

Шифра: 5651 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

36x54x40cm

Колекција

Esedra

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Esedra T300901 подна ВЦ школка”