Ideal Standard Ceraline BC194XG Батерија за мијалник

9.350 ден

Шифра: 1868 Категорија

Карактеристики

Колекција

Ceraline

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraline BC194XG Батерија за мијалник”