Ideal Standard Ceraflex B1708AA Батерија за мијалник

3.970 ден

Карактеристики

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraflex B1708AA Батерија за мијалник”