Ideal Standard Alpha WC школка T530901 симплон

2.150 ден

Шифра: 1877 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

40x35x51cm

Колекција

Alpha

Пакување

парче

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Alpha WC школка T530901 симплон”

Можеби ќе ви се допадне и...